Збори факультету права та соціально-інформаційних технологій

На установчій сесії 8 вересня 2016 року відбулися збори факультету права та соціально-інформаційних технологій для таких спеціальностей: «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта»), «Фізична реабілітація» («Здоров’я людини»), «Соціологія», «Психологія», «Журналістика», «Соціальна робота», «Видавнича справа та редагування».

Студентів ознайомили зі структурою роботи факультету, графіком освітнього процесу, науковою, творчою, спортивною, волонтерською та громадською діяльністю в інституті.

Проректори та завідувачі кафедр відповіли на поставленні запитання стосовно навчання в інституті. Жваву дискусію серед студентів визвало питання спеціальних цін на навчання в інституті, які вони можуть отримати за відмінне навчання, спортивну, громадську, наукову діяльність та інше.

права та соціально-інформаційних технологій

Миколаївського міжрегіонального інстиутуту розвитку людини