Засідання Партнер-клубу «Стратегії вирішення конфліктів в інклюзивному освітньому середовищі»

17 травня 2017 року в ММІРоЛ ВНЗ «Університет «Україна» відбулося чергове засідання Партнер-клубу, яке було присвячено питанням інклюзивної освіти.

Партнер-клуб відбувся у рамках освітнього форуму з міжнародною участю «Молодь як ресурс модернізаційної стратегії держави» та за фінансового сприяння Фонду імені Фрідріха Еберта.

Засідання складалося з теоретичного блоку та тренінгового заняття. Основні завдання засідання полягали у сприянні позитивному мікроклімату в інклюзивному освітньому середовищі; профілактиці конфліктної поведінки учасників інклюзивного освітнього процесу; формуванні емпатійних тенденцій та соціального інтересу, розвиток соціального інтелекту особистості.

Участь у засіданні Партнер-клубу взяли викладачі університету, студенти, батьки, а також наші партнери – керівники навчальних закладів, управлінь та відділів освіти, практичні психологи, корекційні педагоги.