Нам лише 20!

12 квітня 2019 року наш навчальний заклад – Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Університету «Україна» святкував свій ювілей – 20 років від дня заснування.

З вітальними словами до нас звернулися запрошені гості:

начальник головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Возняк Роман Іванович, директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Удовиченко Олена Олександрівна.

Наші гості мали змогу вручити науково-педагогічному колективу заслужені нагороди за вагомий внесок у розвиток педагогічної освіти та плідну працю з молоддю Миколаївщини.

До їхніх привітань приєдналися також і директор інституту Старєва А.М., директор коледжу Єрмакова І.П. та випускники минулих років, що із вдячністю та щирою любов’ю згадували свої студентські роки в стінах рідної Альма-матері.

20 років – ще зовсім юний вік для університетської родини. Але вже за цей час підготовлено понад 10 тисяч фахівців для різних галузей господарства. Це інженери, банківські працівники, економісти, юристи, психологи, реабілітологи, журналісти, державні та громадські діячі, успішні підприємці. Ось і сьогодні дипломи про освіту отримали випускники нашого навчального закладу – молодші спеціалісти, бакалаври та магістри, що впевнено крокують у нове життя, наповнене мріями та сподіваннями про щасливе майбутнє.

Усіх присутніх зі святом вітали запрошені колективи – зразковий художній колектив ансамблю танцю «Щасливе дитинство» (керівник Горшкова Світлана), народний художній колектив студії естрадного співу «Сузір’я» (керівник Доленко Людмила), зразковий художній колектив ансамблю народного танцю «Сяйво Надій» (керівники: Альона Кі́щенко та Ірина Багрянцева), вокальна група «Гранд акорд» (керівник: Шулюк Лариса).

Наша Альма-матер – це дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Життя продовжується, а ми крокуємо й далі з надією на мирне життя та сподіваннями нових зустрічей у стінах нашого навчального закладу.

Зі святом усіх нас – причетних до великої родини

Університету «Україна»!