1 вересня в Миколаївському інституті Університету «Україна»

Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Справжнім святом стало 1 вересня й для студентів і викладачів Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна».

Директор інституту заслужений працівник освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Р.П. Вдовиченко привітала студентів і педагогічний колектив із традиційним святом першого дзвоника, святом молодості та надії і, насамперед, тих, хто вперше у житті переступає поріг нашого навчального закладу. Усім, хто сідає за студентську лаву, директор побажала посидючості та наполегливості у придбанні знань. Було висловлено слова подяки за щоденну напружену працю професорсько-викладацькому складу інституту, який ділиться своїми знаннями й навчає основам майбутньої професії, виховує молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

У цей святковий день, який завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя, викладачі інституту провели першу лекцію «З Україною в серці: до 25-ої річниці незалежності». Перше питання «Історія українського державотворення у хронології та історичних постатях» висвітлила викладач української мови, спеціаліст вищої категорії Харченко Г.І. Про «цінності держави. Що формує народ, його свідомість, порядок у державі?» розповів завідувач кафедри права та менеджменту, кандидат юридичних наук, доцент кафедри Олійник О.О. Третє питання «Україна сучасна: здобутки, проблеми, шлях до стабільного розвитку» майстерно розкрила кандидат економічних наук, доцент Домбровська Л.В. Про історію нашого інституту розповіла проректор з формування та розвитку контингенту Міряха Г.І., виступивши із презентацією «Україна» – вищий навчальний заклад. Студенти – майбутні державотворці».

Першокурсники отримали символічний студентський квиток та проголосили клятву студента. Впевнені, що цю клятву ви не порушите ні за яких умов. Нехай роки навчання в інституті стануть для вас яскравими та незабутніми.

На свято були запрошені гості із благодійного фонду «Рух – Милосердя» на чолі з головою Євгеном Воробйовим, який висловив щиру подяку колективу та студентам інституту і безпосередньо директору Р.П. Вдовиченко за постійну благодійну допомогу, за активну громадську діяльність, милосердя і щедрість, за небайдужість і відкрите серце, що являють добрий приклад для наслідування.

Свято продовжилося колективним флеш-мобом «Україна вишивана», коли всі присутні стали учасниками колективно-творчої справи, масового майстер-класу з вишивки. Кожен із присутніх вишив свій хрестик у загальному візерунку на полотні.

Закінчився цей день екскурсією-знайомством першокурсників із навчальним закладом та викладачами.

Тож, нехай цей навчальний рік буде успішним, творчим, результативним.

Успіхів Вам усім!

Прес-центр

Миколаївського міжрегіонального інституту

розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна»