Інструменти підтримки мобільності науковців в рамках пріоритетів ЄС на 2014-2020 роки

Саме з такою назвою 28 березня 2016 року відбувся науково-практичний семінар, організаторами якого були Центральноєвропейська академія навчань та сертифікації – CEASC (Бидгощ, Польща), Вища школа інформатики та мистецтв (Лодзь, Польща) та Миколаївський національний аграрний університет.

Представниками від Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» були декан факультету економіки та підприємництва, доцент кафедри менеджменту А.М. Шлепньов і викладач кафедри соціальних комунікацій та інформаційних технологій С.В. Кандюк-Лебідь.

Програмою науково-практичного семінару було заплановано роботу трьох сесій, на яких розглядалися питання умов участі в оголошених конкурсах Європейського Союзу за програмою «Horizont 2020».

Особливу увагу ведучий семінару, президент CEASC Микола Смолінський, приділив академічній мобільності науковців – можливості їх участі у таких програмах, як компонент Кюрі-Склодовської «Горизонту 2020», «Еразмус+», «Polonez2» тощо. Наголосив на можливості отримання другої вищої освіти за спеціальностями «Стандарти ISO та управління через якість (TQM)» та «Управління європейськими проектами в фінансовій перспективі 2014-2020» у польських університетах.

Також присутніх науковців зацікавила можливість проходження стажування «Інструменти підтримки мобільності науковців у фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки» на базі Університету Інформатики (м. Лодзь, Польща).