Іміджеві стратегії владних структур

Минулого тижня в рамках вивчення дисципліни «Іміджелогія» кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики та інформаційних технологій Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» В.А. Стєкольщикова запропонувала студентам семінар-практикум «Електронні інструменти взаємодії з владою».

Онлайн-презентацію щодо роботи з Е-інструментами на урядових сайтах представила друг нашого університету Тетяна Скуратова, завідувач бібліотеки-філії №16 міста Миколаєва та координатор із надання електронних послуг.

Заняття проходило як у теоретичному, так і практичному аспектах. Студенти за допомогою своїх гаджетів одразу ж могли підтримати петиції на сайті Президента України, відправити запит на отримання інформації на урядовому порталі. Крім того, скориставшись електронним підписом, поставили низку запитань різним представникам влади, а наостанок прокоментували всі іміджеві інструменти та особливості сайтів різних ОДА, що додають рейтингу головам адміністрацій.