Як дівчата «України» захищатися вчилися …

У відомому мультфільмі «Як козаки …» герої ходили по сіль, грали в футбол, виручали наречених … Нині прекрасна стать вчиться сам себе захищати і допомагають їй у цьому миколаївські правоохоронці.

Управління державної служби охорони при УМВС України в Миколаївській області запрошують кожен непарний четвер на заняття з особистої безпеки для жінок. Студенти Університету «Україна», ні, правильно буде – студентки, разом із викладачем В.А. Стекольщиковою теж вирішили на дозвіллі відвідати ці курси.

Охочих було чимало, близько 120 учасників. Курс буде проводитися регулярно упродовж 3-х місяців, щоб навчити дівчат захищатися в разі виникнення загрози. Інструктори провели перше вступне заняття, де ознайомили учасників із теорією і практикою. Вони змоделювали наочні ситуації, які можуть статися в житті. Дівчатам була надана можливість ознайомитися з базовими прийоми і методиками самозахисту. В учасниць виникло безліч питань, на які вони знайдуть відповіді на наступних заняттях.

Дозвілля вдалося на славу! Чекаємо на продовження.

Дарина Білокобила,

студентка спеціальності «Туризм»

Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини