Чудова миколаївщина очима талановитого фотохудожника

В кінці вересня відбулося відкриття фотовиставки «Дивовижна Миколаївщина» фотокореспондента газети «Вечірній Миколаїв» і просто талановитого фотохудожника Олександра Сайковського в Миколаївській обласній бібліотеці ім. О. Гмирьова.

У рамках досліджуваної дисципліни «Фотожурналістика» студенти спеціальності «Журналістика» разом із викладачем к.н.соц.ком. В.А. Стекольщиковою мали можливість побачити інформаційний світ крізь об’єктив талановитого фотохудожника.

Олександр Сайковський — унікальний фотограф, адже в кожній його фотографії можна побачити свою історію, чиєсь життя. Неординарні фотографії автора принесли публіці тільки позитивні емоції. Друзі та колеги задавали безліч питань фотографу і самі так само ділилися позитивними враженнями. Адже всіх цікавило, що Олександр хотів донести, показати в цих фотографіях. Кожна була по-своєму цікава. У кожному фото можна було розгледіти смуток, щастя, радість, печаль. І кожен відвідувач сприймав його по-своєму. І, звичайно ж, бачив безмежну любов автора до прекрасного рідного міста.

 

Маргарита Кемалова,

студентка спеціальності «Видавнича справа і редагування»

Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини