Урочисте вручення дипломів

2 липня у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулося Свято вручення дипломів. Теплі привітання, радість випускників, хвилювання викладачів та батьків, позитивні емоції усіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

Сьогодні, як і кожного року, випускники інституту отримують свої дипломи з рук директора інституту в урочистій атмосфері під оплески колег, рідних та викладачів.

Присутніх на святі випускників, викладачів, батьків і гостей привітала директор нашого інституту – кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Вдовиченко Раїса Петрівна. Вона щиро побажала випускникам щастя, благополуччя, злагоди, миру та повноцінної реалізації у подальшій професійній діяльності на освітянській ниві.

Під аплодисменти викладачів, батьків та гостей кращі випускники університету отримали дипломи з відзнакою та подяки за активне наукове і творче життя, участь у громадській діяльності інституту під час навчання.

Прийшли привітати випускників інституту з їхнім святом начальник департаменту освіти і науки України, кандидат педагогічних наук, доцент Веліховська Алла Борисівна та депутат Миколаївської обласної ради, голова профспілки співробітників державних закладів Бугаєнко Таміла Іванівна.

Поділився своїми спогадами про веселе, цікаве студентське життя та слова вдячності педагогічному колективу від випускників Єждін Євген. Від імені батьківського комітету до дітей із найкращими побажаннями та до викладачів зі словами вдячності від імені всіх батьків звернувся Саєнко В’ячеслав Леонідович.

Інститут дав випускникам не тільки теоретичні знання. Для багатьох він став стимулом до розкриття особистого потенціалу, трампліном у професійній кар’єрі. І хоч вручення дипломів у багатьох асоціюється із закінченням, завершенням, випускники Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» лише підвели ризку під одним етапом свого життя і почали новий, який буде ще більш світлим і результативним.

Вручення дипломів супроводжувалось оригінальною концертною програмою, яку підготували студенти та випускники попередніх років нашого інституту, завершенням якої було виконання гімну Університету «Україна». Зустріч була переповнена радістю, гарним настроєм, які створили організатори свята. На завершення свята випускники, батьки та гості вийшли на вулицю та за традицією запустили кульки як символ мрій та сподівань на щасливе майбутнє і сфотографувалися на згадку.

Бажаємо всім випускникам 2016 року творчих звершень, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах, миру в їхніх душах та в нашій країні!

 

Прес-центр

Миколаївського міжрегіонального інституту

розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна»