Урочиста церемонія нагородження переможців

6 грудня у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Стоп наркотик! Ми – за здоров`я!», який проходив протягом листопада у рамках проекту пропаганди спорту та здорового способу життя «Stop Drugs MK». Ініціаторами конкурсу стали народний депутат України, лідер Миколаївської обласної організації партії «Відродження» Артем Ільюк та студентський мер Миколаєва Раміль Агабеков за активної підтримки спортсменів та тренерів нашого міста.

Студенти інституту «Україна» взяли участь у цьому конкурсі, і один із двох поданих відеороликів, за оцінкою організаторів, став переможцем та отримав грошову винагороду.

Вітаємо творчу команду, яка працювала над створенням відеоролика-переможця: Павлову Катерину, Маслюк Наталію, Бондаренка Владислава, Міщенка Миколу та команду, яка працювала над другим відео: Олександра Іляшенка, Анатолія Шушкевича, Владислава Бондаренка, Владислава Столярчука та Ірину Дудник.

Успіхів та перемог у подальших проектах!!

Відеоролик переможець конкурсу «Стоп наркотик»

Відеосюжет ТНМ про церемонію нагородження переможців конкурсу відеороликів «Стоп наркотик. Ми за здоров’я»