Україна і Німеччина: про стратегії розвитку міжнародного співробітництва

16 березня 2016 року в Регіональній торгово-промисловій палаті Миколаївської області відбулася робоча зустріч представників регіонального сектору економіки та бізнесу з експертами проекту «Fit for Partnership with Germany» німецького Товариства міжнародного співробітництва GIZ, яку відвідали і наші студенти спеціальності «Облік і аудит» Профір Тетяна та Фок Олександра на чолі із заступником завідувача кафедри економіки і підприємництва Ляшенком В.В.

У програмі заходу було передбачено висвітлення питання виходу українських підприємств на ринок Європейського Союзу, особливості сучасного ринку Німеччини, презентовано Програму стажування в Німеччині за темою «Підтримка експертно-імпортного потенціалу українського бізнесу».

Але найбільшу зацікавленість у присутніх викликав майстер-клас «Як вести бізнес із Європою», в якому мали можливість висловити свої думки з окреслених питань усі учасники зустрічі.