ТРЕНІНГОВИЙ КЛУБ

9 грудня 2016 року розпочав свою роботу тренінговий клуб у рамках проекту «Паритет жінок і чоловіків – підвищення конкуренції». У першій зустрічі взяли участь більше 50 школярів та студентів нашого міста, серед них і студенти ММІРоЛ ВНЗ «Університет «Україна». Тема першого заняття: «Реалізація власного потенціалу на державній службі». Варто зазначити, що тема даного заходу одразу націлює кожного присутнього на плідну роботу, адже розглядає досягнення успіху як процес, який не залежить від статі.

Спікерами тренінгу виступали діячі, які досягли успіху у політичній та соціальній діяльності, серед них: директор КП «ЕЛУ Автодорог», депутат міської ради Наталія Горбенко, отаман козацької громади Корабельного району Альберт Панченко та начальник управління у справах дітей, сім’ї і молоді міської ради Олег Соколик. Кожен висловив свою думку стосовно теми тренінгу та поділився власним досвідом досягнення поставлених цілей.

Зі слів організатора заходу Юрія Євдокимова такі зібрання допомагають молоді навчитися активно слухати і використовувати одержані знання на практиці.

У найближчому майбутньому планується проведення низки тренінгів, які допоможуть активній молоді вступити в діалог з успішними людьми із різних сфер діяльності. По закінченню зазначеного проекту групи, які утворилися на тренінгу, мають завдання створити власні проекти задля покращення життя мешканців Корабельного району та міста Миколаєва.