Студентська науково-практична конференція «Мій науковий дебют»

8 грудня 2016 року у Миколаївському міжрегіональному інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» відбулася щорічна студентська науково-практична конференція «Мій науковий дебют», особливістю якої є залучення студентів-першокурсників до наукової діяльності в інституті. Вони розкрили себе як справжні молоді науковці-дослідники, що показали високі теоретичні знання та змогли застосувати їх на практиці. Дійсно, виступи студентів-першокурсників були для кожного з них науковим дебютом.

З початком наукової діяльності студентів привітала директор інституту, кандидат педагогічних наук, доцент, Відмінник освіти України, Лідер освіти Миколаївської області Старєва Анна Михайлівна. Анна Михайлівна звернула увагу студентів на те, що наукова робота – це перш за все формування здібностей до творчого мислення, вміння самостійно і відповідально вчитися, постійний потяг до саморозвитку та самовдосконалення. І висловила надію, що ця конференція є стартовим щаблем для професійного розвитку студентів нашого навчального закладу.

Виступи студентів охоплювали усі сфери діяльності країни: економіка, підприємництво та менеджмент сучасної України, проблеми та перспективи розвитку сфери послуг в Україні, соціальні комунікації та інформаційні технології сучасної України, загально-гуманітарна освіта на сучасному етапі тощо.

Секційні засідання конференції проводилися в інших аудиторія, де найкращі доповіді були відзначені грамотами та подяками.

Прес-центр

Миколаївського міжрегіонального інституту

ВНЗ «Університет «Україна»