Студенти інституту «Україна» святкують Хелловін

 

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада у багатьох країнах світу люди відзначають одне із наймістичніших свят – Гелловін. Це свято є одним із найдавніших за всю історію людства, хоча широкої популярності набуло не так уже й давно. Свято Гелловін – сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського «нового року». Кельти вірили, що в ніч із 31 жовтня на 1 листопада у дубових гаях збиралися духи природи і розпалювали багаття, приносячи жертви злим духам та задобрюючи їх. Після прийняття християнства його святкували як «надвечір’я Дня всіх святих». Під час святкування відбувається традиційне випрошування цукерок дітьми, прикрашання оселі та будівель, розведення вогнищ, розігрування, розповідання моторошних оповідок та перегляд фільмів жахів.

Свято Гелловін прийшло до нас зовсім недавно. Але за цей час воно полюбилося, особливо дітям і молоді. Студенти Миколаївського інституту Університету «Україна» відзначали Гелловін 1 та 2 листопада. У програмі святкування студентським парламентом було організовано ярмарок виробів «пекельної кухні» та костюмована тематична вечірка «Дискотека страху», на яку запросили професійного DJ із Одеси, який також є студентом нашого інституту.

У підготовці і проведенні цього свята студенти проявили креативність: тематичні страви, їх оформлення, костюми та тематичні образи. Під час дискотеки проводилися цікаві конкурси, була оформлена фотозона. Це свято люблять ще й за те, що у ньому молодь може проявити максимум творчості, фантазії, а реалізація ідей повністю залежить тільки від неї. Сподіваємося, що у наступному році склад творчої групи, яка організовує святкування, стане ще більш креативним та не менш цікавим.