Святкування тижня юриста

З нагоди професійного свята – Дня юриста України в період з 5 по 8 жовтня 2016 року кафедра права факультету соціально-гуманітарних наук Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини вищого навчального закладу «Університет «Україна» організувала святкування тижня юриста.

Зокрема, в рамках зазначеного тижня було проведено такі правоосвітні заходи:

Студентка третього курсу Ольга Щербакова провела соцопитування студентів ВНЗ з питань дієвості нормативно-правового забезпечення у сучасному суспільстві. Результати опитування засвідчили, що більшість (58%) студентської громади вважає, що нормативне правове поле не задовольняє сучасний стан відношень у суспільстві.

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини старший викладач кафедри права Алла Борисівна Половченя здійснила правовий лекторій для студентів неюридичних спеціальностей на тему: «Права людини і громадянина у демократичному суспільстві».

З метою підвищення правоосвітнього рівня і ознайомлення із правовим напрямком подальшої трудової діяльності заступник завідувача кафедри права к.ю.н., доцент кафедри Олег Олександрович Олійник організував проведення екскурсії зі студентами ВНЗ до СІЗО м. Миколаєва.

Доцент кафедри права, к.ю.н. Терещенко Вікторія Юріївна організувала проведення виставки наукових, навчально-методичних робіт викладачів та студентів кафедри менеджменту та права з метою популяризації правоосвітньої наукової діяльності Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна».

Студентка четвертого курсу Анастасія Карапіш провела брейн-ринг між студентами І-ІІІ курсів на тему «Права людини в сучасній Україні»

Також у ході проведення запланованих заходів з метою підвищення рівня правової освіти населення, створення належних умов для набуття громадянами правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки було здійснено інформаційно-організаційний захід у рамках діяльності юридичної клініки «Логос».