Проведення ІІ студентського туристичного форуму «Миколаїв – Україна – Світовий туристичний простір»

7 вересня 2016 року у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» до Всесвітнього Дня туризму в Україні було проведено щорічний студентський туристичний форум «Миколаїв – Україна – Світовий туристичний простір». Метою заходу було залучення студентської молоді до активізації розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, із представленням туристичних можливостей Миколаївської області та України в цілому. У заході брали участь: виконувач обов’язків начальника управління з питань молоді та туризму Миколаївської облдержадміністрації Волчецький Руслан Володимирович, директор туристичної фірми «Лідер-тур», керівник громадської організації «Обласне об’єднання лідерів туристичного бізнесу» Руденок Оксана Петрівна. Розпочато було засідання форуму із привітання Волчецьким Р.В. студентки ІІІ курсу спеціальності «Туризм» Бугровської Ю.В. з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт.

За допомогою яскравих та змістовних презентації учасники форуму розкривали туристично-рекреаційний потенціал та привабливість Миколаївської області і України.

У підсумку всі присутні дійшли висновку, що Україна є привабливим краєм, має чудовий туристичний потенціал, багату історію. Але, на жаль, сьогодні Миколаївська область не входить у число розвинутих туристично-рекреаційних регіонів України. Тому основним завданням туристичного форуму було показати для всіх, хто полюбляє подорожувати, переваги відпочинку на території Миколаївщини.

Студенти, які брали участь у туристичному форумі, отримали сертифікати учасників та цінні подарунки.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи