Проведення вебінару

5 листопада 2016 року в Миколаївському міжрегіональному інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» відбувся вебінар на тему: «Методи диференціальної діагностики у роботі практичного (соціального) психолога». Вебінар відбувся за участю Коваленко Вікторії Євгенівни, кандидата психологічних наук, доцента кафедри корекційної освіти та спеціальної психології Харківської гуманітарно-педагогічної академії та студентів деканату права та соціально-інформаційних технологій.

На початку Вікторія Євгенівна наголосила, що методи диференціальної психології розвиваються під впливом опозиції розуміння і пояснення; навела класифікацію методів диференціальної психології. Практичні навички студенти відпрацювали на прикладах застосування методів диференціальної психології при визначенні психологічних порушень дітей дошкільного віку.

Аналізуючи практичні завдання, учасники вебінару одноголосно дійшли висновку, що після застосування методів диференціальної діагностики отримані факти та висновки важливі для рішення багатьох практичних завдань, зокрема, діагностики та прогностики розвитку окремих властивостей, схильностей, здатностей індивідів тощо.

Деканат права та

соціально-інформаційних технологій