Поділись своєю добротою…

Що таке благодійність? Напевно, кожен із нас хоч раз у житті замислювався над цим поняттям. Благодійність – це не сума грошей чи кількість пожертвуваних речей. Це – наші вчинки, уміння поділитися з оточуючими часточкою своєї душі, уміння викликати на їх обличчях радісні посмішки…

З такими думками студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» організували благодійну акцію для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вони відвідали Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей із цікавою розважально-танцювальною програмою для діток середньої групи. У програму входили танцювальні конкурси та розважальні естафети. Обов’язково після кожної розваги усі дітки отримували смаколики за перемоги у конкурсах: за артистичність, за емоційність, за ритм – ось далеко неповний перелік нагород.

Згадую слова нашої студентки: «Я здорова людина, маю певні фінансові та матеріальні можливості і, найголовніше, – бажання змінити світ навколо нас, то чому б мені не зробити щось корисне для тих, кому не так пощастило, як мені? Я дуже щаслива, мене оточують люди, близькі мені по духу. У нас одні і ті ж цінності. Звичайно, всі ми різні за темпераментом, звичками, способом життя, але нас об’єднує одне – допомога знедоленим дітям».

Хочеться, аби в нашому житті було побільше таких чуйних людей. А ми, студенти інституту, зі свого боку і надалі будемо продовжувати спілкування з дітьми Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, адже, дивлячись, як на обличчях діточок розквітає посмішка, відразу відчуваєш себе таким великим чарівником, який у змозі виконати хоча б маленькі бажання дитини.

 

Ірина Дудник,

студентка спеціальності «Психологія»