Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Образ Миру» !!!

1 березня в Києві відбулося нагородження переможців Всеукраїнського молодіжного конкурсу творчих робіт «Образ Миру». Ініціаторами заходу є громадська організація «Інститут Миру». Тема творчого конкурсу – Мир. За умовами конкурсу молодь повинна через твір мистецтва зобразити власне бачення Світу без війни. Роботи учасників були представлені у жанрах: живопис, графіка, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво, короткометражні фільми соціальної спрямованості.

До другого туру пройшли всього 160 робіт із 21 регіону України. Роботи учасників оцінювались за такими критеріями: відповідність заданій темі, стовідсоткове авторство, унікальність, креативність, оригінальність, емоційні складові, соціальна спрямованість, інформованість, якість.

Творча робота студентів нашого інституту виборола І місце серед великої кількості робіт, що були представлені на цей конкурс. Павлова Катерина, Міщенко Микола, Бондаренко Владислав були присутні на нагородженні, за свою авторську роботу – анімаційний відеоролик – вони отримали окрім дипломів, грошову винагороду.

Ідея конкурсної роботи наших студентів полягала у тому, що кожна людина є особистістю і має право на власну думку, яку потрібно поважати, щоб дійсно був мир на землі. Погляд на світ у всіх різний, але наш світ – єдиний. Кожен має право вибирати те, що важливіше для нього.

 

Роботи переможців:

 

2 місце (у старшій категорії (19-24))

Анастасія Алексєєва, 24 роки

«Нащадки Землі»

1 місце (у молодшій категорії (14-18))

Нимчин Максим, 16 років

«Очі війни»

   

2 місце (у молодшій категорії (14-18))

Бердяк Христина, 17 років

«Берегиня»

3 місце (у молодшій категорії (14-18))

Райниш Вікторія, 18 років

«Усі ми рівні»

   

3 місце (у молодшій категорії (14-18))

Тимчишин Ілля, 15 років

«Над землею летіли лебеді»

1 місце (у молодшій категорії (14-18))

Амонс Висилина, 14 років

«Мир на Землі»

А ось і ролик наших студентів!