Партнер-клуб

30 листопада 2018 року Миколаївський інститут і Миколаївський коледж Університету «Україна» гостинно приймали учасників засідання партнер-клубу «Сучасна школа – фокус активності молоді та громади», серед яких керівники управлінь/відділів освіти міст, районів, ОТГ, закладів середньої освіти, представники органів влади та місцевого самоврядування громад, шкільного самоврядування.

Під час засідання партнер-клубу було презентовано соціально-освітній проект «Збережи Батьківщину: навчайсь і живи в Україні». Проект є ініціативою Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВМУРоЛ «Україна» у сфері партнерського дорадництва щодо створення у Миколаївській області умов для збереження молодіжного потенціалу, спрямованого на розвиток громади та місцевих інтересів.

Свої думки та ідеї щодо орієнтації та підтримки молоді в питаннях освіти і працевлаштування в рідному місті чи селі, залучення молодіжного потенціалу для розвитку місцевих громад також висловили науковці і практики, учасники фокус-групи, які працювали над розробкою проекту.