Народний депутат Тарас Кремінь про проблеми вищої освіти у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна»

Напередодні 1 вересня у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» відбулася зустріч із нашим земляком, народним депутатом України 8-го скликання, головою підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, членом Національної спілки журналістів України та Національної спілки краєзнавців України Тарасом Дмитровичем Кременем.

Тарас Дмитрович зустрівся із професорсько-викладацьким складом, ознайомився з матеріально-технічною базою інституту, а також запропонував співпрацю з фахівцями інституту з розробки нових проектів щодо співробітництва з іноземними партнерами, брати участь у розробці проектів програм стосовно дітей та молоді міста, зокрема з обмеженими фізичними можливостями.

Тарас Кремінь разом із адміністрацією інституту обговорили проблеми діяльності вищих навчальних закладів в умовах сьогодення, зокрема нашого інституту, який серед надзвичайно важливих завдань своєї діяльності на перше місце поставив роботу по розв’язанню проблем рівного доступу до освіти молоді з обмеженими можливостями, різного достатку та віддаленого місця проживання.

Загальним висновком зустрічі стала теза Кременя Т.Д.: «Ефективне надання освітніх послуг має бути вирішено і трансформовано в досить ефективні законопроекти, які ми зобов’язані прийняти вже найближчим часом».

Наостанок народний депутат привітав професорсько-викладацький склад інституту зі святом, побажав, щоб новий навчальний рік приніс стабільність і задоволення від роботи, успішно реалізовувати свій професійний і творчий потенціал у роботі зі студентами.

Прес-центр

Миколаївського міжрегіонального інституту

розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна»