Міжнародний день студента

До свого свята студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» готуються завжди відповідально і наполегливо. Традиційно у цей день вони грають в улюблену гру КВК, а тому заздалегідь продумують образи, підбирають костюми, готують реквізит, шліфують почуття гумору та свої акторські здібності. Майстерна гра, вдало підібрані жарти допомогли створити атмосферу святкового позитивного настрою, за що в нагороду учасники гри отримали веселий сміх, щедрі оплески глядачів та солодкі подарунки від адміністрації інституту.

Далі День студента продовжили святкувати на студентському шоу-конкурсі «PROДВИЖЕНИЕ», що проходив в Обласному палаці культури. У ньому змагалися кращі студенти-вокалісти вищих навчальних закладів Миколаєва. Серед них творча, талановита студентка нашого інституту Фаліна Дар’я. Конкурс допоміг їй розкритися та знайти нових друзів, а ще став справжнім випробуванням та школою упевненості у собі.

У цей же день у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулася урочиста церемонія нагородження стипендіями міського голови кращих студентів Миколаєва. За активну громадську діяльність, участь у різноманітних заходах, відмінне навчання були нагороджені студентки інституту Дудник Ірина та Маслюк Наталія.

Усім студентам ММІРoЛ ВНЗ «Університет «Україна» бажаємо незабутніх вражень, цікавого, веселого, творчого студентського життя.