Літературно-мистецька студія «Скарби України»

Сьогодні 5 березня 2019 року в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету «Україна» розпочала роботу літературно-мистецька студія «Скарби України», присвячена Дню народження українського письменника, художника Тараса Шевченка та Міжнародному дню рідної мови.

У роботі студії було проведено виставку робіт наших майстринь – і викладачів, і студентів, та навіть дружин наших колег «Україно моя вишивана».

Також студенти мали змогу прочитати улюблені вірші рідною мовою та виконати найкращі пісні у рубриці «Твої таланти, Україно!». Перед аудиторією виступила Борозянк Анастасія, яка звернулася до аудиторії словами Василя Симоненка «Ти знаєш, що ти – людина?».

Порадували присутніх музичним номером Фаліна Дар’я з піснею «Україно моя», Горбачова Анна з поезією «Напишеш і зітреш…» сучасної авторки Оксани Боровець, Карпенко Тетяна з віршем Володимира Сосюри «Я губ твоїх дихання п’ю», Дорошенко Владислав з поезією «Крила» Ліни Костенко, Бєлокобила Дар’я проникливо продекламувала поезію Ліни Костенко «Нетлінна краса».