Комплексне об’єктове тренування у ММІРоЛ

25 січня 2019 року відповідно до наказу ММІРоЛ ВНЗ «Університет «Україна»» № 01 від 10.01.2019 р., заявці до НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області від 10.01.2019 р. і керуючись «Графіком планування спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту», затвердженого наказом № 136/0/05-61/3-19 від 14.01.2019 у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» проведене комплексне об’єктове тренування за темою: «Дії працівників Миколаївського МІРоЛ ВНЗ «Університет «Україна» в умовах виникнення надзвичайної ситуації (пожежі) за участі усього постійного складу (30 осіб).

Захід проходив за участі завідувача ЦПП обласних та м. Миколаєва курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області Токарєва А.В. та майстра виробничого навчання циклу практичної підготовки, працівника ЦПП обласних та м. Миколаєва курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Миколаївської області Пастуха М.Г.

Тренування дало змогу визначити рівень готовності працівників закладу щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації. Результати тренування були обговорені на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій 25.01.19 р. та закріплені відповідним протоколом. Щодо реалізації дій працівників у разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру Миколаївський МІРоЛ ВНЗ «Університет «Україна» у цілому готовий.