Козацькі розваги

У переддень світлого свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України і Українського козацтва у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» відбулися «Козацькі розваги» — змагання між командами студентів та викладачів навчального закладу.

Конкурсні завдання несли у собі позитивний настрій і для тих, хто брав безпосередню участь у них, і тих, хто вболівав та споглядав за перебігом розваг. Учасники у змаганнях проявили риси, що притаманні справжнім козакам, захисникам Батьківщини: винахідливість, почуття гумору та волю до перемоги.

У складі журі були почесні гості заходу: Степанюк Євгеній – президент федерації бойового самбо Миколаївської області, президент клубу змішаних єдиноборств та Проценко Юрій, чемпіон світу зі змішаних єдиноборств у суперважкій вазі за версією Алаш Прайт.

По завершенню змагань усі учасники святкового заходу скуштували справжній козацький куліш, який готували студенти спеціальності ГРС разом із деканом факультету економіки та підприємництва Домбровською Л.В.