Ефективна комунікація: ключі до розуміння

З ініціативи викладача кафедри журналістики та інформаційних технологій А.В. Василевича студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» в рамках змістовного модуля «Комунікативні інструменти публічного виступу» на днях стали учасниками семінару з нових моделей ораторського мистецтва, який відбувся на базі бібліотеки імені М. Кропивницького.

Родзинкою семінара стала інноваційна методика Володимира Довганя.

Що стосується вербальних тактик, то всі учасники мали можливість розділитися на групи, щоб спробувати свої сили в інтерактивній тактиці «Цицерон», мета якої – стисло, а головне переконливо, використовуючи яскраві образи й асоціації, розкрити тему. Тим часом слухачі аналізують оратора, щоб після виступу дати дружню пораду, тим самим допомагаючи колезі.

Також протягом семінару був зроблений акцент на особливості невербальної комунікації.

Цей захід залишив дуже гарне враження і заряд енергії на вечір. Рекомендую кожному відвідати такий тренінг, щоб «накачати» не лише м’язи, але й мозок!

Катерина Варшавська,

студентка спеціальності «Журналістика»

Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини

Університету «Україна»