Естетичні вихідні студентів «України»

Спільні естетичні вихідні провели викладачі кафедри журналістики та інформаційних технологій і студенти Університету «Україна», відвідавши виставку, присвячену п’ятнадцятиріччю «Галереї на Спаській», яка стала центром сучасного альтернативного мистецтва м. Миколаєва.

Так, 22 вересня у просторому залі цієї галереї відкрилася ювілейна виставка, вона і дала старт новому виставковому сезону. Як стало відомо, саме ця експозиція об’єднала 23 миколаївські художники, чиї роботи не один раз побували в цих залах. Їх називають «художники галереї». Для них вона стала другим домом, а колектив – великою творчою сім’єю. Зацікавлених городян було чимало і подивитися виставку міг будь-хто бажаючий.

Студенти були надихнуті роботами художників, фарбами, технікою, темами, композиціями і образами, зображеними на полотнах, а також отримали масу естетичної насолоди. Галерея актуального мистецтва, як позиціонували себе з самого відкриття, трансформувалася в ширшу спільноту.

«Планів у галереї багато, – ділиться з нами директор Олександр Скляр. – Основне завдання – продовжувати працювати з молоддю, відкривати нові імена, працювати з новими групами художників».

Дар’я Білокобила,

студентка спеціальності «Туризм»

Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини