Діяльність молоді в політичній сфері

Цього четверга, 5 жовтня, у приміщенні Управління у справах сім’ї, дітей та молоді пройшов тренінг-курс від «Центру політичного навчання», де молоді Миколаєва запропонували спробувати створити і впровадити діяльність громадської організації, крім того, отримати кошти на реалізацію суспільно важливого проекту з місцевого бюджету.

Також присутні мали змогу вивчити структуру Миколаївської міської ради, ознайомитись із діяльністю її депутатів та їхніх помічників. Спікером на даному заході виступила колишній кандидат у депутати Миколаївської міської ради Меланія Саркісян. Вона ознайомила аудиторію з можливістю стажування в органах місцевого самоврядування, а також презентувала програму «Школа помічника депутата».

Олександр Гайдар,

студент спеціальності «Видавнича справа та редагування»

Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини