День журналіста

6 червня у День працівників засобів масової інформації студенти та викладачі інституту зібралися, щоб поспілкуватися на актуальні теми, які пов`язані із професійною діяльністю журналістів. На думку багатьох присутніх, журналіст – це професіонал, який майстерно володіє словом, вміє вчасно, правдиво та лаконічно подавати інформацію, формує громадську думку, вміє слухати та бачити навколишній світ, має особистий погляд стосовно подій, що відбуваються сьогодні.

Досвідом багаторічної творчої роботи, своїми думками з приводу сучасних особливостей роботи ЗМІ поділився Заслужений журналіст України Олександр Віталійович Топчій, автор багатьох телевізійних проектів та програм, колишній заступник директора Миколаївської облдержтелерадіокомпанії, надзвичайно цікава, талановита особистість, доцент кафедри здоров`я, соціальних комунікацій та інформаційних технологій Миколаївського міжрегіонаьного інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна».

День журналіста по праву можна вважати загальнонародним святом, тому що важко уявити суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти життя.

Усіх журналістів і тих, хто навчається цій професії, вітаємо із професійним святом і нехай у сучасному світі буде більше доброї позитивної інформації, яка надихає людей на розвиток, створення нового та позитивного життя на Землі та за її межами.