Грантова робота

15 листопада 2016 року у рамках плану грантової роботи Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» для студентів відбулася лекція на тему: «Практичний досвід отримання грантів» за участю спеціаліста-енергоменеджмера муніципальних ініціатив та інвестицій Баштанської міської ради Ганни Гвалій.

Спеціаліст поділилася практичним досвідом отримання грантів через Державний фонд регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, розповіла про всі переваги та проблеми, які їх спіткали при отриманні грантових коштів, ознайомила студентів із формуванням грантової заявки та основними її складовими. Анна дала практичні поради студентам, де можна знайти та які саме використовувати інтернет-ресурси, щоб не витрачати даремно час для пошуку грантодавців.

На завершення Анна пообіцяла допомогти з пошуком грантодавців та подальшою роботою над оформленням усіх необхідних документів для реалізації найбільш перспективних ідей студентства інституту.

 

Деканат права та соціально-інформаційних технологій