Благодійна акція «Подаруй дитині радість»

1 червня у Міжнародний день захисту дітей студентський актив ММІРоЛ ВНЗ «Університет «Україна» ініціював та провів благодійну акцію «Подаруй дитині радість». Із розважальною ігровою програмою та подарунками студенти завітали до дітей Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Подарувати радість дітям легко, адже для цього потрібно небагато – посмішка, тепле слово, дружні обійми, розуміння та підтримка. Ця акція стала радістю не тільки для дітей Центру; радість від спілкування з малечою отримали і самі студенти, бо пригадали, як і самі в недалекому минулому раділи сонцю, літу, канікулам та розвагам.

А 2 червня у рамках акції «Подаруй дитині радість» студенти інституту для старших вихованців Центру провели психологічний тренінг «Ні конфліктам!».