Інтелект-асорті команд шкіл Ленінського району

Двері бібліотеки імені Кропивницького в чергове відчинилися перед юними інтелектуалами. Цього разу в стінах читального залу відбулися дві дружні зустрічі між командами шкіл міста в форматі передачі «Інтелект-асорті», яка транслюється на каналі «ТАК ТВ». У першій грі зустрілися команди шкіл Ленінського району. Перше місце в рівній боротьбі розділили школи № 56 і 11, трохи відстала від них команда школи № 26. Друга гра звела імениті команди, серед яких виявився і діючий чемпіон цього навчального року – школа № 15, а також віце-чемпіон минулого року – школа № 7, чемпіон Центрального району – школа № 3 і переможець попередньої гри – школа № 56. Команди блискуче впоралися зі складними питаннями і показали рівну гру, набравши максимальну кількість балів.