Юні зірки науки в гостях у ММІРоЛ

7 та 8 лютого 2019 року Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Університету «Україна» у межах співпраці з Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді гостинно відкрив свої двері для юних науковців – учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

7 лютого відбулось тестування з базових дисциплін (Історія України, Українська мова та література), що є важливою складовою загального результату участі у конкурсі-захисті.

А вже 8 лютого школярі м. Миколаєва та області у гарячих дискусіях презентували результати своїх досліджень із різних аспектів історії, археології, теології, права, педагогіки та журналістики.