Від творчих наставників до успішних студентів

1 квітня 2017 року на базі Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» відбулась звітна конференція за підсумками практики студентів факультету права та соціально-інформаційних технологій.

Конференцію відкрила доцент кафедри здоров’я людини, соціальних комунікацій та інформаційних технологій, Заслужений працівник культури України Мирян Алла Миколаївна.

На конференції студенти спеціальностей «Психологія», «Здоров’я людини», «Корекційна освіта», «Правознавство» ділилися своїми враженнями, набутим досвідом та знаннями, які вони здобули під час практики.

Керівниками практики від інституту були Мирян А.М., Лисенкова І.П., Базика Є.Л., Олійник О.О., які об’єктивно та всебічно проаналізували результати проходження практики.

З настановчою промовою на подальше професійне зростання звернулась до студентів керівник педагогічної практики студентів спеціальності «Корекційна освіти» кандидат педагогічних наук, доцент Лисенкова Ірина Петрівна, творчий педагог, яка своїм прикладом надихає студентів на активну творчу співпрацю.

Шановні викладачі, студенти нашого навчального закладу щиро вдячні вам за те, що мають таких компетентних наставників, талановитих фахівців своєї справи.