І економіст в душі поет

Життя в нашому університеті – це не тільки лекції, семінари, іспити, а й можливість розвитку особистісних інтересів студентів, навіть не пов’язаних із професією.

Так, студенти різних спеціальностей, в яких живе дух літератора, разом із доцентом кафедри журналістики та інформаційних технологій В.А. Стекольщіковою взяли участь у перших зборах міського Літературного клубу, ініціатором створення якого став письменник Сергій Стульник, більш відомий під псевдонім Сергій Вольнов.

На першому засіданні літератори обговорили формат подальших зустрічей. Куратор клубу зазначив, що головним завданням є заохочення любові до читання всіма формами і методами і, звичайно ж, допомога авторам-початківцям. Перспективою такої діяльності є створення Літературного клубу, який отримає підтримку міста і допоможе залученню нових талановитих авторів у міську програму підтримки літераторів.

Клуб зібрав у своєму колі «літературоманів», у хорошому сенсі цього слова, різного віку, як поетів і письменників — початківців, так і тих, хто бажав дізнатися про це побільше.

Також учасниками літературних зборів стали відомий миколаївський письменник Анатолій Маляров, який поділився своїми професійними навичками з молодими письменниками, і поетеса Ліна Русецька.

Крім того, гості змогли насолодитися рядками віршів молодих миколаївських поетів Сергія Бутенко і Сергія Нікольчука.

Не дивлячись на те, що на самому початку зустрічі куратор уточнив, що це не зустріч із ним як із автором, були й питання про його творчість. На наступній зустрічі планується дати можливість продемонструвати аудиторії свою творчість ще низці молодих миколаївських поетів і письменників.

Автор цих рядків теж спробує наступного разу представити на суд слухачів свої твори.

Анна Писарєва,

студентка спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини

Університету «УКраїна»