Чергова зустріч директора зі студпарламентом

15 березня 2017 року відбулася чергова зустріч директора Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» Старєвої А.М. зі Студентським парламентом нашого навчального закладу.

Під час зустрічі Анна Михайлівна привітала всіх студентів із успіхами та перемогами у різноманітних конкурсах і наголосила на тому, що їх активна діяльність не тільки сприяє покращенню іміджу інституту, а й дозволяє студентам налагоджувати безпосередні особисті зв’язки з майбутніми роботодавцями.

Водночас, на нараді розглядалися і проблеми, які існують в інституті, зокрема: поліпшення якості розкладу занять; залучення кваліфікованих спікерів для проведення тренінгів серед студентів інституту; поновлення роботи Англійського клубу, залучення спеціалістів для більш якісної його роботи; розпис зовнішнього фасаду інституту; план проведення весняної толоки, ідеї покращення зовнішнього вигляду інституту; проведення туристичних походів та спортивної перерви тощо.

Сподіваємося, що такі зустрічі і надалі будуть спонукати Студентський парламент працювати, залучати до участі у заходах нових студентів, а адміністрація інституту підтримуватиме нові ідеї, забезпечуючи розвиток молоді не лише як спеціалістів в обраній професії , а і як майбутніх лідерів.