ХVІІІ Рада лідерів студентського самоврядування

З 7 по 9 квітня на базі Готельно-оздоровчого комплексу «Петрівська слобода» смт. Межигір’я Закарпатської області відбулася ХVІІІ Рада лідерів студентського самоврядування Університету «Україна», в якій узяли участь студенти навчально-виховних підрозділів міст Біла Церква, Вінниця, Хуст, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Нова Каховка, Хмельницький, Київ.

На Раду лідерів від Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» були делеговані члени студентського парламенту Дудник Ірина та Маслюк Наталія.

Студентські лідери преставили один одному творчі звіти про роботу студентського самоврядування у підрозділах Університету «Україна». Окрім цього учасники Ради обговорювали актуальні важливі питання, а саме: проблеми студентства та співпраця студентського активу із адміністраціями навчальних закладів у їх спільному вирішенні; нове положення студентського самоврядування; залучення студентів до участі в освітніх та творчих проектах; організація арт-простору в навчальних закладах університету.

Єдність із природою Закарпаття, насичена творча навчальна програма створили у «Петрівській слободі» атмосферу позитивного спілкування, приємних емоційних вражень та стала поштовхом для майбутньої співпраці між навчально-виховними підрозділами Університету «Україна». Учасники Ради також висловили бажання побувати в гостях і в нашому навчальному закладі, познайомитись зі студентськими традиціями, із творчою атмосферою інституту. Тож будемо планувати освітні проекти, де зможемо взаємодіяти та обмінюватися своїм досвідом і успіхами.

Маслюк Наталія

студентка 3-го курсу