Фінал спортивного етапу проекту «StudGames»

23 травня у спортивному комплексі «Gym Style» в ТЦ «АМСТОР» відбувся фінал спортивного етапу проекту «StudGames», ініціатором якого був студентський магістрат на чолі зі студентським мером Рамілем Агабековим за підтримки народного депутата України Артема Ільюка.

У змаганнях взяли участь сім команд – представники вищих навчальних закладів та громадських організацій міста Миколаєва. У підсумку переможцем спортивного етапу конкурсу стала команда студентів Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна».

Вітаємо студентів інституту, які здобули перемогу: Бончукова Ігоря, студента ІІІ курсу спеціальності «Обслуговування комп`ютерних систем та мереж»; Столярчука Владислава, студента ІІІ курсу спеціальності «Правознавство»; Демоненко Олесю, студентку І курсу спеціальності «Фізична реабілітація»; Пашинського Артура, студента ІІ курсу спеціальності «Правознавство»; Дудник Ірину, студентку ІІІ курсу спеціальності «Психологія».

Попереду учасників чекають ще два етапи змагань – дебати та втілення соціального проекту, тож побажаємо нашій студентській команді перемоги й у наступних етапах!