Університет «Україна» на Параді Європи

21 травня 2016 року в усій Україні відмічають День Європи – свято, встановлене наказом президента після прийняття стратегічного курсу на інтеграцію в Європу. І наш Миколаїв не став винятком. На головній площі Миколаєва – Соборній – пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Європи. Перед початком заходів відбулася хода «європейських країн», яку було сформовано із команд різних навчальних закладів міста. У ході взяли участь усі 28 країн Євросоюзу.

Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Університету «Україна» представляв країну першокласних альпійських курортів, багатої культурної спадщини, кришталево чистих озер, красивої музики, неповторного колориту віденських кав’ярень – Австрію.

Презентуючи цю європейську країну, студенти нашого інституту запропонували присутнім поринути в атмосферу знаменитих віденських балів під чарівну музику Вольфганга Амадея Моцарта, Франца Петера Шуберта, родини Штраусів, побувати на гірськолижних курортах країни.

Для наших студентів День Європи – це чудова нагода познайомитися і вільно поспілкуватися зі студентами з інших навчальних закладів, дізнатися більше про унікальну культуру країн Європейського Союзу. Це справжнє свято, де вони відпочивали, раділи, показували творчі здібності та відчували себе єдиною родиною.

Прес-центр

Миколаївського міжрегіонального інституту

розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна»