Україна – Німеччина: співпраця двох країн

7 листопада 2018 р. у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету «Україна» спільно з Bühnenbild Holding GmbH в Берліні та МЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Олега Ольжича відбувся презентаційний семінар «Працевлаштування та професійна діяльність у Німеччині».

Захід розпочався з невеличкої презентації нашого навчального закладу, яку для наших гостей провела директор Старєва А.М.

Про особливості працевлаштування, умови та оплату праці у Німеччині розповідав Robert Klingseis (Роберт Клінгсіс), представник Bühnenbild Hotel & Office GmbH.

А спілкуватися з нашими студентами йому допомагали Володимир Заєць, партнер-консультант пана Роберта в Україні, директор МЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Олега Ольжича, та Анастасія Каратєєва, перекладач, учитель німецької мови МЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Олега Ольжича.