Тренінг у рамках проекту «Молодіжна ініціатива – Інклюзивна Україна»

23 листопада у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» відбувся тренінг у рамках проекту «Молодіжна ініціатива – Інклюзивна Україна». У програмі тренінгу розглядалися такі ключові поняття, як: інклюзія, сегрегація, інтеграція, інвалідність та її види. Менеджери проекту Марина Саначина та Анжеліка Вінніченко надали присутнім практичні поради щодо комунікації з людьми, що мають певні види інвалідності, познайомили із мотивуючими історіями українців, які досягли життєвого успіху, не зважаючи на свою інвалідність.

Працюючи у групах, учасники аналізували інклюзивність нашого міста, його архітектурну, інформаційну та освітню доступність, обговорювали та шукали можливості вирішення проблем на шляху до інклюзивної освіти в Україні. Наразі студенти інституту працюють над створенням інклюзивного проекту «Дружнє молодіжне середовище для дітей iз особливими освітніми потребами», який планують реалізувати вже на початку 2018 року у школах міста Миколаєва.