Студенти Університету «Україна» на семінарі про вплив різних факторів розвиток дитини

26 травня на базі Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» відбувся студентський науково-практичний семінар «Вплив тератогенних факторів на внутрішньоутробний розвиток дитини».

Здоров’я дітей – проблема сьогодення. Статистичні дані свідчать про зростання за останні 10 років захворювань серед дітей України на 20%, на 22,9% збільшився контингент дітей з інвалідністю, вроджені вади розвитку зросли на 77,6%, хвороби нервової системи – на 43,4%. Висока актуальність та практична значущість проблеми зміцнення та збагачення здоров’я підростаючого покоління й обумовили проведення даного заходу для студентів та старших школярів. Адже вони є майбутнім нашої країни.

Семінар проходив під головуванням к.психол.н., доцента кафедри корекційної освіти В.Є. Коваленко та доцента кафедри фізичної реабілітації А.М. Мирян. Також, у семінарі взяли участь провідні фахівці Центру планування сім’ї – завідувач центру Кузнєцова Лариса Борисівна, лікар-сексолог Чернявська Ірина Іванівна та акушер-гінеколог «Клініки, дружньої до молоді» Дячук Наталія Володимирівна, які поділилися своїм професійним досвідом та провели консультативну бесіду зі студентами ВНЗ «Університет «Україна» та учнями загальноосвітніх шкіл № 3 та № 12 м. Миколаєва.

У ході проведення студентського науково-практичного семінару було розкрито питання планування та перебігу вагітності, впливу патогенних факторів зовнішнього середовища на внутрішньоутробний розвиток дитини, характеристиці основних груп порушень розвитку, обумовлених впливом тератогенних факторів.

Упродовж роботи науково-практичного семінару студентами спеціальностей «Психологія», «Зоров’я людини» та «Корекційна освіта» було організовано проведення експериментів, які наочно показали учасникам заходу механізм впливу тератогенних факторів.

Прес-центр

Миколаївського міжрегіонального інституту

розвитку людини Університету «Україна»