Семінар на тему: «Імплементація угоди про асоціацію Україна-ЄС: як працювати регіональному журналісту»

21-22 березня у місті Рівне відбувся семінар на тему: «Імплементація угоди про асоціацію Україна-ЄС: як працювати регіональному журналісту». Учасницею семінару стала студентка 3 курсу Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» Маслюк Наталія.

Організаторами семінару виступили Фонд Конрада Аденауера, Академія української преси, Український центр європейської політики.

У ході семінару розглядалися такі питання:

— угода про асоціацію Україна – ЄС: актуальний стан імплементації;

— як писати про реформи та євроінтеграцію;

— європейський досвід взаємодії медіа та влади;

— методологія написання матеріалів;

— соціальні мережі та інтернет-ресурси як засоби паралельного донесення інформації.

Учасники семінару мали змогу вступити в активний діалог зі спікерами проекту: Катериною Білоцерковець, координатором проектів Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, Валерієм Івановим, президентом Академії української преси, Світланою Чернецькою, журналісткою, редактором, ГО «Український центр європейської політики», Андрієм Юричко, медіа-тренером, кандидатом філологічних наук, асистентом кафедри періодичної преси КНУ ім. Тараса Шевченка.

У заключний день семінару Академія української преси спільно з Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні провели презентацію книги Геннінга Носке «Журналістика, що треба знати та вміти», яка є навчальним посібником для журналістів-початківців.