Святий Миколай у кожному серці

18 грудня розпочалася щорічна доброчинна акція студентів ММІРоЛ ВНЗ «Університет «Україна» «Святий Миколай у кожному серці». За сприяння Ресурсного центру громадських ініціатив студенти інституту взяли участь у проведенні розважальної програми для дітей мікрорайону Ялти м. Миколаєва.

Наступного дня – 19 грудня – студенти завітали до дітей Миколаївської школи-інтернат №3 із подарунками від викладачів і студентів нашого інституту та святковою ігровою програмою. Радості вихованців інтернату не було меж, адже кожна дитина отримала саме те, що вона «просила» у святого Миколая у своєму малюнку. У цей же день молодіжний актив інституту став учасником заходу, який ініціював студентський магістрат на чолі зі студмером м. Миколаєва Рамілем Агабековим у Центрі соціально-психологічної допомоги дітям.

Цього ж дня наші активісти встигли взяти участь у встановленні світового рекорду з наймасовішого виконання колядки «Ой хто, хто Миколая любить». А любить Миколай щедрих, добрих, милосердних людей і йде він завжди туди, де потрібна його допомога. А допомагають йому у добрих справах небайдужі та активні люди, якими є і студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини вищого навчального закладу «Університет «Україна».