Регіональний етап «Кращий студент України»

25 листопада 2016 року в Палаці культури «Молодіжний» пройшов регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України», метою якого було виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, підвищення рівня її суспільної активності.

Студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» були активними учасниками та переможцями у багатьох номінаціях конкурсу:

— «Кращий студент-медійник України» — Голубова Євгенія, студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика», спецкор новин Миколаївської обласної телерадіокомпанії (ІІ місце);

— «Кращий студент-науковець» — Бугровська Юлія, студентка 3 курсу спеціальності «Економіка та підприємництво» (ІІ місце) та Повх Ольга, студентка 5 курсу спеціальності «Економіка та підприємництво»;

— «Кращий студент-культурний діяч» — Дудник Ірина, студентка 3 курсу спеціальності «Психологія» (ІІІ місце).

У номінації «Кращий студент року» (комплексна характеристика) взяла участь студентка 3 курсу спеціальності «Психологія» Фурдиш Вероніка. Учасники цієї номінації представляли себе у трьох завданнях: презентація «себе кращого» у відео-форматі, соціальний проект «Три добрі справи!» та «Творчі здібності». Для Вероніки цей конкурс став особистою перемогою над внутрішніми перепонами, які ми часто ставимо собі на шляху до досягнення мрій. Вона – одна із кращих студентів нашого навчального закладу: активна, наполеглива, відповідальна, творча, гідно представила себе у конкурсі.

Крім того, у рамках конкурсної програми «Кращий студент України» організатори запропонували студентству взяти участь у виставці студентської кухні «Студентський харч» та фотозоні «Подорож Європою». Вищий клас в оформленні, приготуванні та презентації страв показали представники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи нашого навчального закладу.