Проблеми та перспективи розвитку освіти в Україні

6 травня 2016 року у приміщенні Миколаївського національного аграрного університету відбулась зустріч освітян із народними депутатами Співаковським О.В., Кремінем Т.Д., директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, ректорами провідних вузів Південного регіону.

На зустрічі піднімались найактуальніші питання у галузі освіти: оптимізація освітньої мережі, створення кластерів, питання державного замовлення, залучення інвестицій в освіту, актуальні проблеми молодих вчених у сучасних умовах реформування освіти і науки, створення консорціуму вищих навчальних закладів, обов’язковість загальної та середньої освіти, інтеграція освіти у ринок роботодавців.

У зустрічі узяли участь проректор з формування та розвитку контингенту Галина Міряха, завідувач кафедри соціально-політичних наук Вікторія Коваленко та президент студентського парламенту університету Ірина Дудник.