Податки на доходи фізичних осіб

24 травня у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини відбувся щорічний науково-практичний семінар «Податки на доходи фізичних осіб», який проводився кафедрами економіки та управління, фінансів і обліку спільно з сектором адміністрування податків з громадян та майнових податків і зборів з фізичних осіб ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва та газетою «Все про бухгалтерський облік». У семінарі брали участь студенти інституту та викладачі фахових дисциплін.

Відкриваючи семінар, старший викладач кафедри економіки та управління Ляшенко В.В. підкреслив значення податків у житті суспільства, податкової системи, в тому числі значення податків для сучасного студентства.

У наданому слові Кондрат Анна Борисівна, завідувач сектору адміністрування податків з громадян та майнових податків і зборів з фізичних осіб ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва, надала інформацію про стан та перспективи податків на доходи фізичних осіб в Україні, особливості оподаткування у 2017 році. Особливий інтерес у студентів викликали питання податкової знижки за навчання та податок на нерухомість.

Проблемною темою виступу регіонального представника газети «Все про бухгалтерський облік» Анісім Людмили Миколаївни став вплив всеукраїнської професійної бухгалтерської газети на знання не тільки сучасного бухгалтера-економіста, а й фахівця будь-якої галузі (від права до товарознавства), оскільки інформація, яка публікується в газеті, корисна для кожного громадянина країни. Наведені Людмилою Миколаївною приклади з власного досвіду стосовно питань оподаткування, викликали у студентів жваве обговорення.

У цілому науково-практичний семінар пройшов на високому професійному рівні та зацікавив усіх присутніх.