Ми пам’ятаємо! 75 річниця визволення Миколаївської області

28 березня 2019 року мешканці Миколаєва відзначають велику подію в житті міста – 75 річницю визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників.

Колектив Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини та Миколаївського коледжу Університету «Україна» теж не залишилися осторонь.

Для наших студентів та науково-педагогічних працівник пройшов «Вечір пам’яті» (ведуча Нікора Анна Олександрівна), на якому ми згадали найвизначніші події весни 1944 р.

І не тільки події. Згадувались і сімейні історії, й миколаївські меморіальні комплекси (для студентів Анна Олександрівна вигадала невеличке бліц-опитування «Що ви знаєте про увіковічення пам’яті героїв?»).

А на завершення всі присутні мали змогу переглянути два уривки з документального фільму «Визволення Миколаївщини».