Круглий стіл «Моє успішне професійне майбутнє»

15 квітня о 14:00 Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини гостинно запрошує всіх, хто зацікавлений у власній реалізації у професійній сфері, на засідання круглого столу «МОЄ УСПІШНЕ ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ» за участю випускників минулих років.

У рамках засідання круглого столу студенти познайомляться з найбільш успішно працевлаштованими випускниками нашого закладу, які поділяться своїми досягненнями у працевлаштуванні після отримання диплому Університету «Україна», розкажуть про свій шлях у професії, про плани та перспективи в кар’єрному зрості, поділяться секретами вдалого працевлаштування, сумлінного виконання посадових обов’язків, просування по службі.

Серед запрошених будуть і адвокати, і працівники Миколаївської обласної ради, Господарського суду Миколаївської області та інших провідних юридичних установ Миколаєва та області.