Круглий стіл «Конституційні засади проведення адміністративно-правової реформи за період розвитку самостійної України: проблеми, шляхи вирішення та перспективи»

23 березня у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» відбувся круглий стіл «Конституційні засади проведення адміністративно-правової реформи за період розвитку самостійної України: проблеми, шляхи вирішення та перспективи». Захід був присвячений відзначенню 100-річниці подій Української революції 1917-1921 років.

Під час заходу розглядалися актуальні питання реформування правового адміністративно-територіального устрою України, децентралiзацiї влади, правових аспектів матеріальної та фінансової незалежності органів місцевого самоврядування, ефективності реалізації правових норм адміністративного законодавства у світі проведення адміністративної реформи тощо.

У ході круглого столу була створена атмосфера довіри і взаєморозуміння. Обговорюючи важливі питання сьогодення, учасники мали змогу спілкуватися у формі відкритого діалогу, висловлювати власну думку щодо вищезазначених проблем, пропонувати шляхи їх вирішення.

Студенти – учасники заходу, відзначили його актуальність і важливість, продемонстрували розуміння того, що саме їм, молодим громадянам, розбудовувати у подальшому Україну як високорозвинену, правову європейську державу з високим рівнем життя, соціальної стабільності, культури та демократії.